Виїзна нарада керівників закладів освіти Косівської громади

В Національному природному парку «Гуцульщина» відбулась виїзна нарада керівників закладів освіти Косівської громади.
У візит-центрі Парку освітян привітав директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак. Заступник з наукової роботи Марія Пасайлюк та керівники структурних підрозділів ознайомили з основними видами діяльності, які є напрямами співпраці Парку із закладами освіти.
Окресливши перспективи подальшої співпраці НПП «Гуцульщина» із відділом освіти Косівської міської ради, керівники підписали договір про співпрацю між установами.
Пізнавальною видалась мандрівка еколого-освітньою стежкою «До оглядового майданчика на г. Острий». Екоосвітяни Національного природного парку розповіли про альтернативу традиційних екскурсій – квести. Останнім часом ця форма активного навчання набуває все більшої популярності.
Керівники закладів освіти відвідали науково-просвітницький центр. Тут науковці Парку ознайомили присутніх із діяльністю лабораторій екологічного моніторингу і мікологічної, та розповіли про рослинний і тваринний світ нашого краю. А ще учасники виїзної наради мали можливість побачити Гуцульських коників.
Ще одна локація, яку відвідали освітяни – пасіка Святого Миколая та науково-дослідний розсадник.
Чимало актуальної, важливої і практичної інформації учасники наради мали нагоду почерпнути.
Взаємодія та співпраця національного природного парку та місцевих громад – основа збереження природних цінностей та формування належної екологічної культури.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи