Виїзний семінар-нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та їх заступників Рожнівської сільської ради територіальної громади

На базі Науково-просвітницького центру НПП “Гуцульщина” відбувся виїзний семінар-нарада керівників закладів загальної середньої освіти, дошкільної освіти та їх заступників Рожнівської сільської ради територіальної громади.

Учасники семінару мали можливість послухати екскурсію кімнатами-музеями природи, помилуватися кониками-гуцуликами, взяти участь у майстер-класі з вибійки на тканині.

Обговорення питань наради та онлайн-конференція відбувалися в музейно-креативному просторі «Гуцульська світлиця».

Завжди раді вітати освітян громади, що межує з Парком, в нашій установі!

Дякуємо за співпрацю!

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність