«Я живу біля НПП «Гуцульщина»

Триває реалізація проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» (керівник Яромір Краєвський) в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи.
Цього разу тематичне заняття «Я живу біля НПП «Гуцульщина» працівники парку провели для вихованців Черганівської гімназії. Юні природолюби познайомилися із чудовим світом флори та фауни нашого краю, дізналися про традиції регіону, різні природоохоронні програми, які реалізують науковці парку, побачили на свої очі, де відбувається аналіз чистоти води, як «поживає» у пробірках та чашках Петрі грибниця, які бувають геологічні породи та мінерали та для чого науковцям кінська кров. А ще діти оглянули колекцію шишок, насіння та зрізів дерев, колекцію лікарських рослин, метеликів, жуків, дізналися, як і навіщо зберігають гербарій та багато чого іншого.
Усі погодилися, що збереження видового різноманіття – то кропітка і достойна справа, а тому необхідно бережливо ставитися до природних багатств і, звичайно, дбати про природу.
Координатор проєкту, к.б.н., заступник директора з наукової роботи Марія Пасайлюк.