Як зимується омелюху?

Тепла погода кінця грудня – першої декади січня, змінилася різким похолоданням і пташки змушені застосувати свої адаптивні механізми до холодних умов.
Надвечір їм треба добре наїстися, знайти гарну присаду, розпорошити пір’ячко і, в таких умовах, ночувати. Як змінюється тіло пташки вдень і на ніч добре видно на прикладі омелюха, що зимує на берегах р. Рибниця у Національному природному парку «Гуцульщина».

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність