З днем працівника природно-заповідної справи!

Шановні працівники Національного природного парку “Гуцульщина”!

7 липня в Україні відзначається День працівника природно-заповідної справи. Дозвольте щиро привітати Вас з нагоди професійного свята. Це свято всіх, хто прагне зберегти природу і присвячує цій справі все своє життя.

Спільними зусиллями та щоденною наполегливою працею ми оберігаємо найцінніші природні комплекси та об’єкти, проводимо наукову, рекреаційну, еколого-освітню роботу серед місцевого населення, виховуючи у громадян почуття любові та дбайливого ставлення до рідної природи.

Дякую кожному працівнику НПП «Гуцульщина» за невтомну працю та відданість збереженню природних багатств, які надихають і захоплюють.

Переконаний, що завдяки Вашим зусиллям та досвіду, ініціативності та творчій думці, буде забезпечено не лише збереження унікальних природних комплексів, а й подальший розвиток природно-заповідного фонду.

Бажаю Вам міцного здоров’я, натхнення, добробуту, гармонії, вагомих результатів на природоохоронній ниві та нових професійних звершень у цій нелегкій благородній справі!

Низький уклін та безмежна вдячність інспектору з охорони природно-заповідного фонду НПП «Гуцульщина», солдату ЗСУ, Олександру Шевчуку, а також всім захисникам України, які ризикуючи власним життям зі зброєю в руках відстоюють свободу і незалежність України.

Ми усі одне ціле величної нації. Ми переможемо, бо правда за нами і хай в цьому допоможе нам Господь Бог!

Слава Україні !!!

Директор НПП “Гуцульщина”
Юрій СТЕФУРАК

Новини

Рекреаційний благоустрій

В силу багатьох факторів як природніх так і антропогенних, інфраструктура призначена для туризму та відпочинку потребує постійної заміни та ремонту. Особливо це стосується ділянок, які відвідує велика кількість рекреантів. Так, було завершено ремонтні роботи на одному з найбільш відвідуваних маршрутів «До оглядового майданчика на г. Острий». Працівники парку завершили ремонт оглядового майданчика, відремонтували місце відпочинку […]

  • Рекреація та відпочинок

Презентацію найповнішого на сьогодні і першого в незалежній Україні видання творів Марка Черемшини “Райска Птиця”

У нашій Світлиці буйним квітом звучало слово Марка Черемшини, чудові розповіді-образки в яких кожен міг віднайти щось про себе і все це у виконанні чарівної і неповторної Іванни Стеф’юк. Дякуємо пані Іванні за чергові відвідини НПП Гуцульщина та Гуцульської світлиці, за імпрезу, яка захоплює з перших хвилин і яку не хочеться закінчувати. Було цікаво, затишно, […]

  • Рекреація та відпочинок

Пізнаємо Гуцульщину разом з НПП «Гуцульщина»

У науково-просвітницькому центрі Національний природний парк “Гуцульщина” побували учасники табору “Українці мандрують світом” БФ “Приятелі дітей”. Молодь дізналась про роботу національного парку, природу та біорізноманіття Косівщини в тематичних кімнатах центру, відчула самобутність Гуцульщини, відвідавши музейний простір Гуцульська Світлиця , а також познайомилась з нашими неповторними гуцуликами – в центрі гуцульського коня “Гуцулик”. Наше майбутнє в […]

  • Еколого-освітня діяльність