Захід в рамках Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» на території Косівської ТГ

Реалії сьогодення змушують нас активно долучатись до всебічних програм сфокусованих на відновлення фізичного та ментального здоров’я населення. Працівники НПП «Гуцульщина» спільно з ГО «Спадщина Гуцульщини» беруть активну участь у впровадженні Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» на території Косівської ТГ.
24 травня 2023 р. працівники відділу рекреації, в рамках цього проєкту, взяли участь у вступному семінарі від Центру психосоматичної медицини (СМВМ) (США) щодо ефективних програм зцілення психологічних травм серед населення. Засновник та керівник СМВМ Джеймс С. Гордон, разом з командою Центру, презентували практичні науково обгрунтовані інструменти для запобігання та управління стресом, підвищення стійкості та самосвідомості.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи