Заняття в рамках проєкту

Завдяки нашим партнерам – польським колегам і хорошим друзям маємо змогу проводити цікаві заняття для дітей жителів району та дітей внутрішньо переміщених осіб. В рамках реалізації проєкту «Україна – Національний природний парк «Гуцульщина»: неформальна освіта з акцентом на місцеві природні та культурні ресурси, що реалізується у співпраці із Фондом «Пуща Ромінська» в рамках програми «Ми підтримуємо Україну - осінній набір 2023» за фінансування Фонду «Освіта для демократії» та Польсько-Американської Фундації Свободи у НПП «Гуцульщина» знову гамірно, знову лунає дитячий сміх.
Цього разу участь у тематичному занятті «Коні гуцульські в наших серцях», в рамках якого проведений майстер-клас із виготовлення фігурок орігамі гуцульських коней, взяли вихованці Вербовецької гімназії. Кожен із учасників зробив свого «домашнього улюбленця» та забрав додому фігурку, яка, як запевнили діти, буде прикрашати Різдвяну ялинку.
Атмосфера заходу була веселою і невимушеною, всі відволіклися від тривожних думок та отримали масу позитивних емоцій і з нетерпінням очікують на наступні заняття в рамках проєкту.