Запрошуємо на відпочинок

Дбаючи про доступність рекреантів до облаштованих місць відпочинку, працівники відділу рекреації встановили в’їзний інформаційний банер про рекреаційну ділянку, що розташована поруч з адміністративною будівлею парку.
Відпочинок на свіжому повітрі серед природи у колі сім’ї чи друзів – завжди гарна ідея.
До ваших послуг НПП «Гуцульщина» пропонує комфортний відпочинок в облаштованих альтанках, місткістю 10, 14 та 40 осіб.
Оплата послуг за відпочинок здійснюється безготівково (через відділення банку, термінали самообслуговування, мобільний додаток «Приват24» та ін.).
Ціни за відпочинок на нашому сайті: https://hutsulshchyna-park.in.ua/.../korotkostrokovyy.../
Забронювати місця для відпочинку можна зателефонувавши:
- 068 234 68 26 (Михайло Васильович)
- 098 660 00 10 (Володимир Васильович)
Адреса : м. Косів вул. Дружби, 84

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи