Збережемо лісову красуню

Всі ми несемо спільну відповідальність за збереження довкілля для майбутніх поколінь.
Щоб не допустити порушень природоохоронного законодавства, працівники служби державної охорони НПП «Гуцульщина» проводять рейди з метою запобігання, виявлення та припинення незаконних рубок хвойних дерев.
На передодні Різдвяних свят в Старокутському, Косівському і Шешорському ПНДВ НПП «Гуцульщина» організовано посилену охорону лісових насаджень. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10 травня 2022 року № 575 «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної порушенням законодавства про природно-заповідний фонд», шкода за одне зрубане дерево становить від 8 621 грн.

НПП «Гуцульщина» звертається до всіх громадян з проханням відповідально ставитися до збереження природи.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність