Зустріч із студентами

Міжнародний День Землі - особливий час, призначений, щоб привернути увагу людей до екологічних проблем сьогодення, стати дотичним до великої справи - захисту навколишнього природнього середовища.  Сьогодні це свято має особливе значення, оскільки довкілля України катастрофічно страждає від бойових дій.

З цієї нагоди відбулась зустріч із студентами та викладачами Сторожинецького фахового коледжу із старшим науковим співробітником НПП «Гуцульщина» Віктором Гавриленко. Для присутніх презентована лекція на тему: «Сучасна заповідна справа в Україні».

Завдяки захопливому спілкуванню із студентами, перегляду авторських фотографій, зустріч не залишила нікого байдужим.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи