Зустріч з юними лісовими рейнджерами

В НПП «Гуцульщина» відбувалася робоча зустріч з юними лісовими рейнджерами  Рожнівського ліцею «Гуцульщина» ім. Ф. Погребенника , щодо обміну досвідом та ідеєю створення рекреаційної зони на території Рожнівського ліцею  «Освітній екопростір «Без стін».

Керівники та учасники клубу ознайомилися з біорізноманіттям Парку, відвідали науково-просвітницький центр, де функціонують лабораторія екологічного моніторингу, кімнати-музеї ентомології, геології, дендрології, фітокомпозиції та ін.

А також Екоосвітяни Парку ділились своїм досвідом проведення екологічних заходів. Обговорювали проблемні питання з юними лісовими рейнджерами та їх керівниками щодо особливостей створення екологічно розвиваючого середовища, яке сприятиме формуванню практичних навичок здорового дозвілля сучасного «цифрового» покоління дітей, сталому розвитку жити й навчатися у тісному зв’язку з природою, що в подальшому, зменшить негативний вплив на довкілля.

Також учасники клубу відвідали Гуцульську світлицю, де ознайомилися з авторськими роботами місцевих майстрів з виготовлення кераміки, розпису писанок, шкіряних та різьблених виробів.

А ще діти мали можливість побачити коней гуцульської породи, які належать до світового генофонду та взяті під охорону.