Зустріч з колегою

Сьогодні колектив Національного природного парку «Гуцульщина» мав честь зустрітися та поспілкуватися із нашим колегою, Героєм-захисником, солдатом-стрільцем 102 бригади Олександром Шевчуком.
Директор НПП «Гуцульщина» Юрій Стефурак та весь колектив висловили щиру подяку і шану Герою за мужність, силу волі, витривалість та незламність у війні проти рашистської навали.
Олександр Олександрович поділився військовим досвідом та розповів про нелегке життя на фронті і запевнив працівників парку, що обов'язково ворог буде знищений і Перемога не за горами.
Вже більше року наш колега ризикуючи власним життям заради збереження цілісності нашої держави, своїм подвигом надихає нас працювати кожного на своєму місці задля Перемоги України та світлого майбутнього.
Дякуємо Богу та ЗСУ за кожен прожитий день!
Слава Україні!
Героям Слава!

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи