Зустріч з учнями

На днях учні Черганівської гімназії мали можливість зустрітись із старшим науковим співробітником НПП «Гуцульщина» Віктором Гавриленко. Віктор Семенович розповів про природно-заповідний фонд України, про унікальність української природи. Раніше, до повномасштабного вторгнення росії, він працював у біосферному заповіднику «Асканія-Нова», тому дітям було цікаво послухати про тамтешні види рослин і тварин, а ще побачити власні фотографії Віктора Семеновича із заповідника.
Звичайно обговорили питання різниці між національним парком та заповідником, на прикладі НПП «Гуцульщина» та «Асканії-Нової».
Не могли не зачепити тему про птахів, які відлітають у «теплі краї». З настанням холодів, багато видів пернатих і справді мігрують у пошуках їжі. Віктор Семенович розповів про ті види птахів, які зустрічаються поруч із школою, як їх розрізняти за голосами.
Домовились, що наступну зустріч проведемо на природі, спостерігаючи за птахами.

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи