Зустріч з учнями

Території природно-заповідного фонду це і природні заповідники, і біосферні заповідники, і національні природні парки, і заказники тощо. Тут найкраще збережені природні екосистеми, різноманіття флори, фауни.

Кожен куточок української природи – по-своєму унікальним, за їх збереженням стоїть велика команда людей. На жаль, сьогодні наше довкілля потерпає від бойових дій.

Дуже часто постає питання: а яка ж різниця між нацпарком та заповідником? На цю тему працівники відділу еколого-освітньої роботи провели зустріч із учасниками шкільного ПНДВ та учнями Шешорської гімназії ім. В. Чорновола. Захопливу розповідь для всіх присутніх підготував старший науковий співробітник НПП «Гуцульщина» Віктор Гавриленко. Віктор Семенович колишній директор біосферного заповідника «Асканія-Нова». Тож поділився інформацією та власними світлинами зробленими в заповіднику. Сьогодні заповідник перебуває в окупації.

Проте ми віримо, що все буде Україна!

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність