Зимуючі птахи Косівщини

Морозна зима – важке випробування для всіх пернатих, тому наша допомога їм є особливо важлива в цю пору.
Працівники відділу еколого-освітньої роботи НПП «Гуцульщина» провели заняття «Зимуючі птахи Косівщини» для учасників:
шкільних ПНДВ Шешорської гімназії ім.Чорновола, Вербовецької гімназії;
 учнів Пістинського ліцею.
На заняттях діти дізнались: цікаві факти про птахів, які залишаються зимувати на Косівщині; ознайомились із їхнім раціоном; дізналися як правильно робити для них годівнички; пограли у квест-гру. А також розповіли нам про власні спостереження за птахами та вже набутими знаннями із збереження орнітофауни.
На подвір’ї школи повісили годівничку, яку наповнили різним зерном. А також виготовили смаколики для птахів - фруктові годівнички та навіть мали можливість спостерігати перших відвідувачів - поласувати смачним обідом прилетіли горобці.
Цікаво знати: з 1994 року BirdLife Ukraine (Українське товариство охорони птахів) щорічно обирає Птаха року. Традиція допомагає привернути увагу до певного виду птаха, більше дізнатися про його спосіб життя та залучити громадськість до вивчення та охорони обраного виду.
Птахом року 2024 є горобець хатній.

Новини

У гості до НПП «Гуцульщина»

У Науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина» та музей «Гуцульська світлиця» завітали діти: із Київщини, які відпочивають у садибі «Писанка» із Коломийщини, які відпочивають у рекреаційному містечку «Шешори» на території Шешорського ПНДВ; Проводимо час цікаво та пізнавально!

  • Еколого-освітня діяльність

А ви вмієте цікаво проводити час?

В останні  тижні навчання  учні та вчителі   завітали в науково-просвітницький центр НПП «Гуцульщина»: здобувачі освіти 4 класу Косівського ліцею 2 ім. М.Павлика; здобувачі освіти 8 класу Косівського ліцею № 2 ім. М.Павлика. На дітей чекала захоплива екскурсія кімнатами-музеями та знайомство із конями в кінному центрі «Гуцулик».  

  • Еколого-освітня діяльність