Гості Маєтку Святого Миколая

Маєток Святого Миколая відвідали діти недільної школи парафій УГКЦ с. Рожнів разом із батьками, вчителями і духовними наставниками - о.Василем Сумаруком та о.Петром Дійчуком.
Гості Маєтку (55 осіб) мали змогу побувати на екскурсії в будиночку Святого Миколая, зустрітися та поспілкуватися з ним особисто, а також цікаво й весело провести час на території еколого-просвітницького центру.
Про Маєток Святого Миколая можна почитати тут https://hutsulshchyna-park.in.ua/location/maietok-sviatoho-mykolaia/
А ось тут все для того, щоб потрапити на екскурсію

Новини

Обстеження синичників

18 травня науковці НПП «Гуцульщина» здійснили чергову перевірку синичників у середньогірній частині парку під гору Грегіт. На відміну від передгір’я та низькогір’я, де птахи ще три тижні тому почали будівництво гнізд і зараз вже відбувається виліт пташенят, тут відмічено тільки початок будівництва гнізд у 12 синичниках, у чотирьох є вже кладки яєць (переважно синиць) і […]

  • Наукова діяльність

Освітній простір « Без стін»

У Рожнівському ліцеї «Гуцульщина» імені Ф. Погребенника відбулася презентація проєкту «Освітній екопростір «Без стін», який реалізовано за ініціативою БО БФ «Центр громадських ініціатив» за фінансової підтримки Лісової служби США. Екопростір «Без стін» – це екологічно орієнтоване середовище для навчання та дозвілля на відкритому повітрі, де діти можуть взаємодіяти з природою, вивчати місцеве біорізноманіття та брати […]

  • Еколого-освітня діяльність

Навчання з охорони праці

За сприяння Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Міністерства довкілля, в Національно природньому парку «Гуцульщина» з 16 до 22 травня 2024 року, проведено дистанційне навчання та перевірку знань посадових осіб та спеціалістів із загальних питань охорони праці, а також підвищення кваліфікації з галузевих питань.

  • Події установи